Studencki Obraz Roku 2015 w Dagma Art Katowice

19 kwietnia 2015, by , Dodaj komentarz

Już 23 kwietnia poznamy finalistę konkursu organizowanego przez ASP Katowice i galerię sztuki Dagma Art na Studencki Obraz Roku 2015. Finałowa wystawa najlepszych obrazów w Dagma Art potrwa do 8 maja.
Studencki Obraz Roku

27 spośród 78 zgłoszonych prac zakwalifikowało się do wystawy finałowej Studencki Obraz Roku 2015, pierwszej edycji konkursu organizowanego przez ASP Katowice i galerię sztuki Dagma Art. „Studencki Obraz Roku to konkurs, którego zadaniem jest promocja
młodej sztuki na Śląsku. Chcemy promować młodych, zdolnych artystów, dzięki temu odświeżyć wizerunek lokalnego rynku sztuki” mówi Monika Grudzień, managerka galerii Dagma Art.
23 kwietnia o godzinie 18:00 w Dagma Art odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród autorom zwycięskich prac. Nagrodą główną jest tablet graficzny ufundowany przez galerię. Najlepsze obrazy wybrało jury w składzie: prof. Antoni Kowalski, dr Piotr Kossakowski, Krzysztof Rzeźniczek, Paulina Walczak, Joanna Zdzienicka, Monika Mysiak, oraz przedstawiciele Dagma Art – Monika Grudzień i Mateusz Kudzia. Finałowa wystawa obrazów pokazuje to, co najciekawsze w młodej
sztuce współczesnej i jest przeglądem najnowszych trendów w polskim malarstwie

Galeria sztuki Dagma Art specjalizuje się w malarstwie współczesnym. Galeria współpracuje zarówno z uznanymi i doświadczonymi artystami, jak i z młodymi przedstawicielami polskiego świata sztuki. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doboru dzieł sztuki do wnętrza. Tworzy kolekcje, które oprócz wartości estetycznej posiadają także wartość inwestycyjną.
Dagma Art, ul. Puchały 4/1, Katowice
godz. otwarcia 10:00 – 18:00
więcej informacji na stronie: www.dagmaart.com
i na profilu Facebook: www.facebook.com/dagmaart


Tagi: ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *