Fineart’s Dom Aukcyjny zaprasza na Aukcję Jesień 2015!

5 października 2015, by , Dodaj komentarz

W dniach 5-11 października na stronie internetowej Fineart’s odbędzie się licytacja dzieł wystawionych przez artystów, galerie i kolekcjonerów. Edycja jesienna jest kolejną aukcją sztuki zorganizowaną przez ten dom aukcyjny online. Letnią edycję cyklu aukcji „Wiosna, Lato, Jesień, Zima” (Aukcja Lato 2015) trzeba uznać za udaną. Podczas tej aukcji swojego nabywcę znalazł m.in. portret namalowany przez Melanie Muter.

unnamed

Fineart’s to internetowy dom aukcyjny, który od 2013 roku zajmuje się sprzedażą dzieł sztuki, działając jako platforma handlowa łącząca wyselekcjonowanych artystów i marszandów z kolekcjonerami oraz inwestorami.

Aukcja Jesień 2015 wyróżnia się wyjątkowo szeroką rozpiętością tematyki, technik i cen dzieł. Przez internet będzie można licytować i kupić prace młodych oraz docenionych już artystów. Wśród blisko 90 prac wystawionych prac znajdują się dzieła klasyków takich jak Lentz, Szczęsny Kowarski czy Kamocki, artystów biorących udział w aukcjach młodej sztuki tj. Tycz, TATAI, Kopczyński, Misztal oraz artystów o ugruntowanej pozycji tj. Warulik, Tomaszewski i Przybyła. Prace biorące udział w aukcji są wykonane w najróżniejszych technikach, począwszy od standardowych rysunkowych i malarskich, poprzez rysunki cyfrowe, aż po rysunki na plexi i prace wykonane przy pomocy silikonu czy piasku.
unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) SAMSUNG DIGITAL CAMERA unnamed (6)

Aukcja odbędzie się/odbywa się online na stronie internetowej:
http://www.fineartsah.com

Rozpoczęcie licytacji – 5 Października 2015 godz. 19.00
Zakończenie licytacji – 11 Października 2015 godz. 21.00

unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9) unnamed (10) unnamed (11) unnamed (12)
unnamed (13)


Tagi: , ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *