Concept Art Week na eduweb.pl – Kurs Rysunku dla każdego

23 lutego 2017, by , 1 komentarz

Efektowne ilustracje w grach czy książkach, lub nawet dobrze zaprojektowane materiały promocyjne, coraz częściej cieszą nasze oko. Obecnie na każdym kroku możemy spotkać doskonałe prace designerów, zapierające dech w piersiach obrazki czy infografiki. Może sam zawsze chciałeś tworzyć komercyjne ilustracje, fascynuje Cię możliwość projektowania odległych światów i barwnych postaci za pomocą cyfrowych obrazów, ale nie wiesz, od czego zacząć naukę? Opanuj sztukę Digital Paintingu zaczynając od nauki rysunku analogowego, wykorzystując jedynie ołówek i czystą kartkę papieru. Gwarantujemy, że nie będziesz żałować – i już wkrótce sam stworzysz własne, wyjątkowe prace!

Zacznij swoją przygodę z Kursem Rysunku od Podstaw, który jest już dostępny na platformie eduweb.pl. Jest to materiał, który pozwoli Ci w szybki sposób zdobyć wiedzę niezbędną do tego, by przelewać na papier swoje idee i obudzić w sobie kreatywność. Jeśli przeznaczysz odpowiednio dużo czasu na ćwiczenia ręki i warsztatu, będziesz w stanie narysować w zasadzie dowolną rzecz jaka przyjdzie Ci do głowy.
Podczas wielu ćwiczeń praktycznych nauczysz się jak dobrać odpowiednie narzędzia i kreatywnie podejść do danego tematu. Jeśli dopiero zaczynasz naukę rysunku, albo być może chcesz w przyszłości pracować jako artysta koncepcyjny, ilustrator gier lub książek – ten kurs jest dla Ciebie Sprawdź dokładny opis i darmowe lekcje na: http://eduweb.pl/kursy/grafika/rysunek-od-podstaw.html


Concept Art Week na eduweb.pl!
Zapraszamy Cię również na cały tydzień poświęcony nauce rysunku i Concept Artu, podczas którego poznasz tajniki powstawania zachwycających projektów koncepcyjnych i zrealizujesz swoje pomysły. Czeka Cię mnóstwo praktycznych materiałów i solidna dawka wiedzy. Sprawdź czego się nauczysz:
20.02 – Kurs Rysunku od Podstaw
22.02 – Darmowy Warsztat Online – Wprowadzenie do Concept Artu
27.02 – Kurs Concept Art – Digital Painting
01.03 – Darmowy Warsztat Online – Concept Art – Steampunk

A na koniec prawdziwa gratka dla zapalonych rysowników!
11.03 – Bootcamp Concept Art, który potrwa przez 12 tygodni i przygotuje Cię do pracy profesjonalnego Concept Artysty. Jest skierowany do osób, które znają już podstawy rysunku i chcą nauczyć się myślenia projektowego. Więcej informacji i rejestrację na darmową sesję otwarcia znajdziecie pod adresem: http://eduweb.pl/bootcamp/ConceptArt


W kategorii:


1 komentarz

  • Biorę udział w tym bootcampie i jestem pod wrażeniem, bo wiedza jest na wysokim poziomie. Mam jakieś pojęcie w tym temacie, a dowiaduję się sporo nowych rzeczy. Fajne jest to, że mogę wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *