Aukcja Sztuki na Papierze pod patronatem WHYART.PL

5 marca 2015, by , Dodaj komentarz

Fineart’s Dom Aukcyjny przygotował dla swoich klientów Aukcję Sztuki na Papierze, która rozpocznie się  6 Marca o godz.19.00, a zakończy się 8 Marca o godz. 21.00. Katalog aukcyjny zawiera wyselekcjonowany zbiór prac na papierze młodych, zdolnych artystów tj. Robert Kuta, Katarzyna Matylda Kręcicka, Natalia Tarnawa czy fotograf Jarosław Jarema. Wśród nich są kolaże, rysunki, linoryty, sitodruki oraz odbitki fotograficzne.
Papier to coraz bardziej doceniane medium na rynku sztuki. Licytacja będzie prowadzona w trybie On-Line. Rosnąca liczba transakcji zawieranych za pośrednictwem sieci sprawia, że sprzedaż internetowa jest obecnie najdynamiczniej rozwijającym się segmentem światowego rynku sztuki

Rafał Rola - 230713

Rafał Rola – 230713

Paweł Rogalski - Akt I

Paweł Rogalski – Akt I

Już prawie połowa transakcji jest dokonywana za pośrednictwem sieci.
Zagranicą zdążył się już pojawić szereg przedsięwzięć skoncentrowanych na tym obszarze. Zauważają go również najpoważniejsi gracze, tacy jak Sotheby’s (podjęło współpracę z eBay) i Christie’s (rozwija własny system sprzedaży internetowej). Prognozuje się, że w ciągu najbliższych czterech lat światowy rynek sztuki sprzedawanej online będzie się rozwijał w tempie 19% rocznie, a jego wartość wzrośnie z 1,57 mld do 3,76 mld dolarów w 2018 r. Aukcja odbędzie się pod adresem : http://www.fineartsah.com/aukcje.

Jarosław Jarema - Bez tytułu

Jarosław Jarema – Bez tytułu

Janusz Kucharski - Kod zapisu II

Janusz Kucharski – Kod zapisu II


Tagi: , , , ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *