Art Field – Targi sztuki pod patronatem WHYART

17 grudnia 2014, by , Dodaj komentarz

Portal Whyart objął patronatem medialnym wyjątkowe wydarzenie – Targi Sztuki Młodej ART FIELD, które odbędą się  20 i 21 grudnia przy ulicy Brackiej  7/4  w Krakowie.

Wiktor Jackowski, Marta, 22/32 cm, olej na tekturze

Wiktor Jackowski, ‚Marta’, 22/32 cm, olej na tekturze

ART FIELD prezentuje zupełnie nową formułę targów młodej sztuki. Na pierwszej edycji swoje prace pokażą najlepsi studenci z Polski, ale również młodzi twórcy niezależni. Na targach będzie można zobaczyć i kupić ich prace. Wśród nich pojawią się obiekty wykonane w różnych technikach i stylach m.in. malarstwo, rysunek, ilustrację, grafikę artystyczną, fotografię. Jesteśmy przekonani, że sztuka rozumiana, jako towar i wartościowa inwestycja jest na wyciągnięcie ręki i każdy może być w jej posiadaniu. Jest to szansa dla każdego, kto chciałby za przystępną cenę stać się posiadaczem jedynego i niepowtarzalnego dzieła.

ART FIELD to również pole wymiany doświadczeń pomiędzy artystami a odbiorcami. Mamy nadzieję, że wydarzenie to pozwoli nawiązać kontakt z klientami, kolekcjonerami oraz młodymi galeriami a selekcja prac pozwoli przyjrzeć się z bliska nowym trendom w sztuce. Przede wszystkim projekt ten ma na celu promocję twórców wchodzących dopiero do artystycznego obiegu, popularyzację sztuki oraz rozszerzenie grona jej odbiorców i mecenasów. Dla tych, którzy nie zdąż ą 20/21 grudnia przygotowaliśmy niespodziankę – ekspozycję można zobaczyć do 31 stycznia po wcześniejszym kontakcie.
plakat_art

Targom Sztuki Młodej ART FIELD towarzyszyć będą:
SWAP książkowy – weź się wymień! 20 grudnia,
godz. 12.00-16.00
Nawrzucaj rysownikom… cytatów (performatywny komiks); 20
grudnia, godz. 19.00-21.00
Co to jest sztuka? – warsztaty plastyczne dla dzieci 3-9 lat; 21
grudnia, godz. 10.00-11.30 (obowiązują zapisy)
RYZY>RYZMY – warsztaty plastyczne dla dzieci 10-14 lat; 21 grudnia, godz.
12.00-13.30 (obowiązują zapisy)

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!
Organizator: Szkoła Malarstwa i Rysunku ONAMATO powstała w 2012 roku z połączenia pasji do sztuki i nauczania. Naszym celem jest stworzenie inspirującej przestrzeni wymiany doświadczeń, umiejętności i informacji, sprzyjającej wytwarzaniu nowych zjawisk artystycznych i
dyskusji na ich temat. W Targach Sztuki Młodej ART FIELD biorą udział byli uczniowie Szkoły a obecnie studenci krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych a także inni studenci oraz absolwenci kierunków artystycznych.


Tagi: , ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *