IAF Warsaw2016 – International Art Fair Warsaw 2016

2 marca 2016, by , Dodaj komentarz

Już 7 kwietnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie rusza pierwsza edycja targów International Art Fair Warsaw 2016. Przez cztery kolejne dni na stadionie PGE Narodowym wystawcy z Polski i z zagranicy pokażą co ciekawego dzieje się w sztuce współczesnej.

Na targach najliczniej reprezentowane będą sztuki wizualne w tym fotografia, nie zabraknie jednak również galerii pokazujących nowoczesny dizajn. IAFwarsaw 2016 to także ciekawy program imprez towarzyszących, spotkań z artystami i pokazów filmu.
cover poczta

Galerie
W IAFwarsaw wezmą udział wystawcy z Polski i z zagranicy. Pełna lista wystawców link 
Program wydarzeń
IAFwarsaw 2016 to nie tylko wystawy, ale również spotkania w twórcami, debaty o sztuce i pokaz filmu. Szczegółowy program wydarzeń: link

Godziny otwarcia:
7 kwietnia (czwartek) 13:30 – 20:00
8 kwietnia (piątek) 10:00 – 20:00
9 kwietnia (sobota)10:00 – 20:00
10 kwietnia (niedziela) 10:00 – 17:00

Dwa pierwsze dni IAFwarsaw (czwartek-piątek) w szczególności dedykowane są kolekcjonerom, projektantom wnętrz, architektom oraz biznesowi. Dwa kolejne dni, czyli sobota i niedziela to czas, kiedy stadion będzie otwarty dla wszystkich ciekawych sztuki współczesnej. Targi skierowane są zarówno do osób, które są entuzjastami sztuki od dawna, jak i tych, którzy chcą dopiero poznać ciekawy świat sztuk wizualnych, fotografii i dizajnu. Wzorem dużych targów na świecie przygotowywany jest również specjalny program VIP.

Przestrzeń targów zaprojektował wybitny duet architektów: Marlena i Marek Happachowie ze studia H2 Happach. Partnerem strategicznym targów IAFwarsaw 2016 jest Photo Culture.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: www.art-fair.pl

obraz na plakacie: Fu Wenjun „Gone with the Wind”


W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *