Uniknąć fleszy. Kolekcja ubrań pomaga chronić się przed paparazzi!

9 maja 2015, by , Dodaj komentarz

Aby uniknąć błysku aparatu i kamer skierowanych w swoją stronę znani artyści i celebryci  są w stanie zrobić naprawdę wiele. Z pomocą przychodzi im Chris Holmes ze swoją najnowszą kolekcją, która pomoże najsławniejszym uchronić się przed zgubnym wpływem fleszy.

anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-12 anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-10 anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-11
Ubrania zaprojektowano tak, by zniechęcić paparazzich do ciągłej pogoni za znanymi osobami. Wydaje się to niemożliwe do osiągnięcia, jednak innowacyjny producent muzyki, DJ, a ostatnio także projektant mody
Chris Holmes – podjął się stworzenia kolekcji specjalnie dla celebrytów. Przy użyciu fleszy, dzięki specjalnemu materiałowi i nowoczesnym rozwiązaniom na materiale dziennikarza zostaje tylko jaskrawa, nieprzydatna plama.
anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-2 anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-8
anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-5
Inteligentnie zaprojektowane „Stock Flash” w zasadzie uniemożliwia uwiecznienie twarzy i nie zakrytych strojem części ciała gwiazdy. Na zdjęciu widnieje wyłącznie ubranie, które dzięki swym neonowym właściwościom „zakrywa” wszystko inne.

Inspiracją dla Holmesa okazały się przechadzki z sir Paulem McCartney’em, który był nieustannie oblegany przez media ze wszystkich możliwych stron.
anti-paparazzi-clothing-chris-holmes-17

Dzięki projektowi artysty celebryci, a także wszyscy, którzy z różnego powodu nie będą chcieli zostać uwiecznieni na przypadkowych fotografiach, będą mogli zakupić stroje, które ochronią ich przed takimi niemiłymi niespodziankami. Dodatkowo kolekcja została zaprojektowana w zgodzie z najnowszymi trendami i spodoba się wszystkim miłośnikom mody.


Tagi:
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *