Znacie Theo i Beau?

22 listopada 2013, by , Dodaj komentarz

Autorka zdjęć – Jessica Shyba to zarazem mama 2-letniego Beau i właścicielka szczeniaczka Theo. Każdego dnia fotografuje wspólną drzemkę obu gentlemenów. Temat: szczeniaczki plus dzieci nigdy chyba nie przestanie rozczulać :)
Zdjęcia od kilku dni robią w internecie prawdziwą furorę. Seria ochrzczona już przez portale: ‚drzemkowym love story’ ma szansę niedługo doczekać się papierowego wydania – wydawnictwa już podobno zacierają ręce – niecodziennie pojawia się na rynku tak wdzięczny, a zarazem popularny temat.
O drzemkach synka z adoptowanym ze schroniska szczeniaczkiem, autorka zdjęć mówi tak:
„Kiedy Beau usypia, dołącza do niego Theo. Ich drzemka trwa zazwyczaj ok. 2 godzin i jest dla mnie przykładem najpiękniejszej, najczystszej w formie przyjaźni, jaką kiedykolwiek dane mi było ujrzeć. (…) Sądzę, że Theo został porzucony przez matkę. Myślę, że czuje w Beau sprzymierzeńca. Ma dopiero 8 tygodni i jest jeszcze bardzo młodziutki.”
Theo i Beau doczekali się już własnego hashtaga: #TheoandBeau.

theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiem theo i beau, magiczna przyjaźń szczeniaka z dzieckiemTagi: , ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *