Nie lubicie kiedy ktoś robi wam zdjęcia? Chłopakowi tej dziewczyny to nie przeszkadza!

14 stycznia 2016, by , 1 komentarz

„Nie rób mi zdjęć! Nie lubię’ – ile razy zdarzyło Wam się słyszeć podobne stwierdzenie? Mikael Theimer – fotograf z Paryża, słyszał tę frazę z ust swojej dziewczyny praktycznie każdego dnia. Nie przeszkodziło mu to jednak w stworzeniu albumu pełnego pięknych, zabawnych, a czasem wzruszających ‚portretów’ swojej ukochanej.

i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_002 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_003 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_004-683x1024 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_005 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_006 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_007-683x1024 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_008 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_009 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_010 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_011 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-l_012 i-keep-trying-to-photograph-my-girlfriend-but-she-wont-let-m


Tagi: , ,
W kategorii:


1 komentarz

  • Prawie nikt nie lubi, jak mu sie robi zdjecia. Ty tez, prawda? Prawie nikt w Polsce. Za to wszyscy poznani przeze mnie Amerykanie ze szczera frajda usmiechaja sie do obiektywu, radosnie prezentujac osiagi swojego stomatologa. Dlaczego my tak nie potrafimy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *