Kobiety Lyncha w nowej odsłonie – nadchodzi nowe Miasteczko Twin Peaks

26 kwietnia 2017, by , Dodaj komentarz

Scenariusz zwykle dostaje do przeczytania dopiero po pomyślnym przejściu castingu….normą jest, że do wglądu dostają go tylko…w jego gabinecie. Kobiety Lyncha nie mają lekko – a jednak nie ma aktorki, która nie marzyłaby by stać się jedną z nich.

Kobiety z filmów Davida Lyncha to najczęściej silne, lekko rozbite (wręcz podwójne) osobowości. Cechuje je silny, pierwotny instynkt i obezwładniająca seksualna aura, przyciągająca wątpliwe męskie charaktery.

„Sceny seksu są w jego filmach niesamowite.” – mówi Naomi Watts – muza Lyncha z Mulholland Drive. „Czujesz, że chce uchwycić w niech coś pierwotnego”.

Reżyser tak dba o każdy szczegół, że podczas kręcenia scen miłosnych zwykle towarzyszy aktorom…w łóżku.

„Podczas kręcenia Dzikości Serca, co chwilę dostawaliśmy ataku śmiechu. David szczypał nas w pięty i kazał opanować” – wspomina Laura Dern – jedna z ulubionych aktorek Davida Lyncha.

„David nie wierzy w tradycyjne castingi…możesz być 3 dziewczyną na liście, ale kiedy mu się spodobasz odwołuje wszystkie inne spotkania. To cud dostać u niego rolę” – dodaje Naomi Watts.

Z okazji premiery nowej odsłony Miasteczka Twin Peaks – jednego z najbardziej oczekiwanych remake’ów ostatnich lat, ulubione aktorki Davida Lyncha: Laurę Dern, Naomi Watts, Patricię Arquette, Chrysta Bell i Hailey Gates sfotografował dla W Magazine Alex Prager specjalista od sesji zdjęciowych żywcem wziętych z kadrów filmowych.

Fabuła nowego Miasteczka Twin Peaks owiana jest ścisłą tajemnicą, wiadomo jednak że pojawią się w nim zarówno Laura Dern, jak i Naomi Watts, a także Chrysta Bell i Hailey Gates.

Serial wchodzi na ekrany 21 maja i ma 18 odcinków.


W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *