Kilka powodów by poznać Mariano di Vaio

26 listopada 2013, by , Dodaj komentarz

Trend jest zauważalny. Bycie modelką niejako obliguje do istnienia w blogosferze. Chodzenie po wybiegach i pozowanie do zdjęć to już nie wszystko – trzeba spróbować zostać trendsetterką! Blog modowy to minimum. Własna kolekcja torebek, kolaboracja z koncernami kosmetycznymi przy tworzeniu unikatowych kolorów szminek, sklep online, sieć kosmetyków organicznych..to wszystko widzieliśmy i widzimy na co dzień w wykonaniu dziesiątek mniej lub bardziej ambitnych modelek, wiernie dokumentujących każdy swój dzień poprzez portale społecznościowe.
Kiedy jednak spojrzymy na płeć przeciwną, sytuacja przestaje być taka oczywista. Męskich modeli-blogerów można policzyć na palcach obu rąk. A takich, którzy potrafią wykorzystać swój wizerunek by stworzyć własne internetowe imperium modowe – ta sztuka udaje się tylko nielicznym!
Z tym większą przyjemnością przedstawiam Wam Mariano di Vaio – 23 latka, który nie tylko szturmem wdarł się do świata modelingu, ale stworzył też własną markę, wykorzystując to co ma najlepszego – własny wygląd.
Mariano di Vaio podczas nakładania makijażu do sesji zdjęciowej

Mariano to Włoch z krwi i kości. Urodził się i dorastał w Assisi – tutaj jednak jego włoska na wskroś uroda nie budziła aż takich emocji. Prawdziwa kariera czekała na niego w Londynie, gdzie przeniósł się jako 18-latek.
Mariano di Vaio

Mariano szybko zrozumiał jaki potencjał nosi w sobie archetyp „szykownego Włocha” i czym prędzej zrezygnował z wizerunku niewinnego chłopca. Przekształcił się w prawdziwego dandysa i to na tym zbudował własną markę MVD.

Mariano di Vaio Mariano di Vaio Mariano di Vaio

Charakterystyczna, obfita fryzura, nienagannie wypastowane buty i oczywiście klasyczny, włoski sposób noszenia spodni – kończących się tuż za kostką. Zdjęcia Mariano di Vaio to idealna ilustracja terminu ‚włoski styl ubierania’. Mariano chętnie dzieli się nowinkami ze swojego życia z ponad 280 tysiącami fanów na Facebooku, nie zapominając by skierować ich tam gdzie są potrzebni najbardziej: na stronie MDVstyle, dokumentującej i sprzedającej każdy detal wizerunku Mariano – od skarpetek po obudowę do telefonu.

Mariano di Vaio

 

„Hej przyjaciele! Właśnie wróciłem po intensywnych 20 dniach pracy, fashion weeks i wycieczki do Turcji”  – zagaja przyjaźnie Mariano, uśmiechając się nieśmiało ze zdjęcia, na którym – jakby na potwierdzenie jego słów – widać fragment wypchanego plecaka.
„Tak więc przejdźmy do mojego stroju od Emporio Armani i moich ulubionych butów PUMA” – szybko przechodzi do rzeczy, nie pozostawiając złudzeń, że wpis to cokolwiek innego, niż zwykły zabieg marketingowy.

„Oczywiście te neoprenowe spodnie i t-shirt od Armaniego też są całkiem niezłe. Miałem je na sobie podczas fashion week. Czułem się ciepło i wygodnie, no a jak dodać do tego TE buty…..(…)
Buty można kupić TUTAJ.
Ciao!”

Mariano to prawdziwy mistrz autokreacji i niedościgniony ideał dla wielu początkujących modeli, a także przedsiębiorców :)
W budowaniu wizerunku wiernie pomaga mu również niezwykle utalentowana włoska fotografka – Eleonora Sebastiani. To spod jej ręki wyszła między innymi jedna z ostatnich sesji Mariano:
Mariano di Vaio Mariano di Vaio Mariano di Vaio Mariano di Vaio

Jeśli chcecie poznać Mariano bliżej odwiedźcie jego bloga:
http://www.mdvstyle.com/


Tagi: , ,
W kategorii: ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *