Do serca przytul psa…czworonożni przyjaciele pozostają wierni na dobre i na złe

14 sierpnia 2014, by , Dodaj komentarz

Relacja pies-człowiek, choć tak dobrze udokumentowana w literaturze i sztuce, nadal nie przestaje fascynować. Przyjaźń czworonożnego towarzysza nierzadko okazuje się trwalsza, niż jakiekolwiek „ludzkie” uczucie. Psy nie oceniają, nie dbają o nasz wygląd, czy status społeczny. Czy mieszkasz w pałacu, czy na ulicy – zasługujesz na taki sam szacunek.
Motyw bezwarunkowej miłości psa i jego pana wykorzystała niedawno organizacja Pets of the Homeless. Kolekcja zdjęć przedstawiających czułą relację bezdomnych i ich czworonogów chwyta za serce. Zaskakuje nie tylko bijące z fotografii ciepło, ale i fakt, że psy ulicy wyglądają na wyjątkowo zadbane. Właściciele często stawiają dobo psa wyżej, niż swoje własne. Nawet jeśli sami nie mają nic..
homeless-dogs-and-owners-1 homeless-dogs-and-owners-2 homeless-dogs-and-owners-3 homeless-dogs-and-owners-4 homeless-dogs-and-owners-6 homeless-dogs-and-owners-8 homeless-dogs-and-owners-9 homeless-dogs-and-owners-10 homeless-dogs-and-owners-11 homeless-dogs-and-owners-12 homeless-dogs-and-owners-15 homeless-dogs-and-owners-16 homeless-dogs-and-owners-27 homeless-dogs-and-owners-28 homeless-dogs-and-owners-32

Więcej zdjęć na profilu Flickr Pets of the Homeless >>> TUTAJ


Tagi: ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *