Człowiek guma – ciało tego tancerza nie zna ograniczeń!

30 sierpnia 2014, by , Dodaj komentarz

Mieszkający w Berlinie profesjonalny tancerz Rau Yasit – znany również (całkiem słusznie) jako Rubber Legz zdumiewa wygimnastykowaniem i giętkością. Niemożliwe z pozoru pozycje, jakie przyjmuje mężczyzna nie służą jednak tylko zaimponowania publice. Rau Yasit wypracował je na skutek bolesnej kontuzji pleców.
yau yau1

Kiedy Rauf Yasit zaczął mieć problemy z plecami, z tańca musiał wyeliminować wszelkie elementy akrobatyczne, które wcześniej chętnie wykonywał. Chcą je czymś zastąpić poszukiwał nowej techniki, która pozwoliłaby mu nadal robić to co lubi, bez zbytniego nadwyrężania kontuzjowanych pleców. Skręty okazało się do tego idealne.
Z czasem Rauf opanował nowy sposób tańca do absolutnej perfekcji. Efektami dzieli się nie tylko z szeroką publicznością podczas występów, ale i z wirtualnymi fanami śledzącymi go na instagramie. Konto Raufa wypełnione jest zdjęciami zatytułowanymi „Freezes”. Fotografie te to w rzeczywistości autoportrety robione z wykorzystaniem timera. Rauf ustawia aparat, biegnie przed obiektyw i zastyga w danej pozie. Pozycje tancerza nie są więc statycznymi asanami rodem z jogi, a dynamiczną pracą z ciałem.
yau2 yau3 yau4 yau5
yau6 yau7

Więcej na profilu Instagram >>> TUTAJ


Tagi:
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *