Artysta zmienia SPAM w okładki tabloidów i…nie da się zauważyć różnicy!

20 czerwca 2015, by , Dodaj komentarz

Jeśli jesteście użytkownikami poczty internetowej, na pewno nie jest wam obcy problem spamu. Absurdalne wiadomości, nikomu niepotrzebne oferty i wiecznie ta sama tematyka..Popularny użytkownik serwisu Reddit, a zarazem artysta, RamsesThePigeon, zirytowany ilością spamu, jaka trafia codziennie do jego skrzynki, postanowił zmienić maile w nagłówki tabloidów. Efekt jest zaskakujący.
Na pierwszy rzut oka nie da się zauważyć różnicy. Wiadomości serwowane i  nasza dzienna dawka spamu to….właściwie jedno i to samo!
artists-turn-spam-headlines-into-tabloid-covers-1 artists-turn-spam-headlines-into-tabloid-covers-2 artists-turn-spam-headlines-into-tabloid-covers-3

Jeden z użytkowników portalu Reddit skomentował projekt: ‚Nigdy nie rozumiałem dlaczego dostaję tyle głupiego spamu. Teraz już wiem – nie jestem stworzony żeby go rozumieć! To produkt dla ludzi, którzy czytają tabloidy i wierzą w bzdury, które w nich piszą’
artists-turn-spam-headlines-into-tabloid-covers-4 artists-turn-spam-headlines-into-tabloid-covers-6

Projekt doczekał się już własnego osobnego wątku na Reddit, gdzie użytkownicy na bieżąco dodają własne wersje spamowych okładek.
hdPCBCC p1TG448 artists-turn-spam-headlines-into-tabloid-covers-5

 


Tagi:
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *