Papier Kamień Nożyce – Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza pod patronatem Whyart

12 kwietnia 2014, by , Dodaj komentarz

Już za 4 tygodnie spotykamy sie na pierwszej edycji targów PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE w Krakowie. Whyart ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia. Na targi zapraszamy wszystkich fanów polskiego rękodzieła, dobrego designu i pięknych wnętrz. Wstęp wolny!

Papier Kamień Nożyce - Mapa wydarzenia, Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza 2014

Pod nazwą PAPIER KAMIEŃ NOŻYCE kryje się projekt mający na celu promowanie szeroko pojętej twórczości. Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza to pierwsze wydarzenie z zaplanowanego cyklu i adresowane są do osób ceniących dobre wzornictwo i ciekawe rozwiązania we wnętrzach, a także do tych, którzy chcą wspierać polskie rękodzieło i niewielkie inicjatywy młodych projektantów. W czasie targów będzie można obejrzeć oraz kupić prace kilkudziesięciu wystawców. Swoje projekty pokażą między innymi To Do Product Design, Miejsce Sklep, Natural Born Design, A&A Bath, Klakier, Renament, Mimo, Projekt Stołek, projektanci ekologiczni skupieni w Dizajneko i wielu innych. Archicadownia i BIM Point zaprezentują możliwości modelowania 3D w projektowaniu wnętrz, a Świetlica Architekta przygotuje warsztaty z tworzenia makiet dla najmłodszych. Przewidziano również konkursy z nagrodami dla wystawców oraz odwiedzających.

Projekt Stołek - Gądek Architekci

Projekt Stołek – Gądek Architekci

MARIA RYSUJE - Maria Regucka,

MARIA RYSUJE – Maria Regucka,

Mimo meble

Mimo meble

Renament

Renament

to do studio design

to do studio design

Meble Płachciński

Meble Płachciński

Natural Born Design

Natural Born Design

Pierwsza edycja targów odbędzie się 17 maja 2014 r. w zabytkowej Hali Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „SOKÓŁ”, położonej w samym centrum Krakowa, tuż obok Błoń i Muzeum Narodowego, przy ulicy Piłsudskiego 27. Trwać będzie od godziny 11.00 do 20.00. Wstęp wolny!

 

 

Więcej informcji: www.papierkamiennozyce.com.pl
FB fanpage: https://www.facebook.com/papier.kamien.nozyce.projekt
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/660612840672273/


W kategorii: , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *