Co zamiast obrazu? Pomysł na oryginalne dekoracje ścienne

27 marca 2018, by , Dodaj komentarz

Dobranie odpowiedniego obrazu na ścianę to wbrew pozorom czasem zadanie niełatwe wymagające sporo wyczucia przestrzeni i koloru. Bez odpowiedniej aranżacji obrazy mogą wydawać się też dekoracją dość sztampową. Fanów minimalistycznych, naturalnych ozdób zachwyci więc na pewno nasza dzisiejsza propozycja.

Geometryczne ozdoby ścienne wykonane z naturalnych surowców to dzieło Max Creative, która właśnie zaczyna podbijać polski rynek.
A zaczęło się całkiem niewinnie…
Założyciel firmy – Maksymilian Lesser – zamiłowanie do drewna i lasu ma we krwi. Absolwent leśnictwa, z tradycjami rodzinnymi w tej własnie dziedzinie, postanowił pogodzić nowoczesny design z tradycyjnym materiałem.
Pierwszy projekt – jeleń – był prezentem dla siostry i sposobem na opanowanie obsługi nowokupionej maszyny CNC (ploter frezujący sterowany automatycznie).
Prezent nie tylko bardzo się spodobał, ale i pociągnął za sobą kolejne zamówienia.

Dzisiaj w swojej ofercie Max Creative posiada kilkadziesiąt szablonów zarówno zwierząt jak i ozdobnych motywów, ścianek ażurowych, paneli ściennych i drewnianych parawanów. Firma chętnie realizuje także indywidualne projekty.

Własnoręcznie zrobiona ozdoba warsztatu firmowego to najlepsza rekomendacja. Więcej na instagramie Max Creative


W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *