Smutna prawda o fotografii kulinarnej – tak naprawdę wygląda mój obiad!

31 lipca 2015, by , Dodaj komentarz

Wszyscy znamy piękne, wypolerowane zdjęcia jedzenia, które zdominowały Instagrama w ostatnich latach. Obserwując niektóre konta można naprawdę zacząć wierzyć, że mięso gotuje się w krystalicznie czystej wodzie, lasagne nigdy nie rozpada się na talerzu w niezidentyfikowaną papkę, a jagody nie brudzą talerza, ust i wszystkiego, z czym tylko się zetkną. Ale spokojnie, w internecie znajdzie się również miejsce dla realnego świata..
Cookinforbae to konto dla ludzi o mocnych żołądkach i niskich wymaganiach estetycznych..
Każdy może nadesłać zdjęcie swojej wizualnie odpychającej potrawy..a że oglądających jest dużo więcej, niż na jednym „pięknym” kulinarnym koncie. No cóż..być może tak właśnie wyglądał wasz ostatni obiad :)
cooking-for-bae-klonblog cooking-for-bae-klonblog2 cooking-for-bae-klonblog3 cooking-for-bae-klonblog4 cooking-for-bae-klonblog6 cooking-for-bae-klonblog7 cooking-for-bae-klonblog8 cooking-for-bae-klonblog9 cooking-for-bae-klonblog10

Instagramowe konto to nie pierwsza taka inicjatywa na rzecz ‚urealnienia’ wirtualnego świata kulinarnego. Popularny blog Sad Desk Lunch, w myśl informacji, że aż 62% Amerykanów przyznaje się do jedzenia lunchu na biurku, upublicznia zdjęcia posiłków, które znaleźć można w przestrzeni biurowej. Umówmy się.. nie wszystkie wyglądają estetycznie.
tumblr_nrulezIToY1qlk39so1_1280 tumblr_nksyaxZEIl1qlk39so1_1280


Tagi: ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *