Przez 7 lat szkicował najbardziej skomplikowany labirynt świata. Kim jest tajemniczy artysta?

8 kwietnia 2014, by , Dodaj komentarz

Kiedy japońska twitterowiczka o pseudonimie Kya7y wrzuciła do sieci zdjęcia rysunków sporządzonych 30 lat temu przez jej ojca, internet oszalał. Każdy chciał wiedzieć kim jest tajemniczy artysta i gdzie znajduje się niesamowity labirynt, który szkicował ręcznie przez całe 7 lat.

tajemniczy labirynt - narysowanie go zajęło 7 lat

Rysunek przedstawia najbardziej skomplikowany labirynt świata, wykonany ręcznie na kartce papieru formatu A1. Z pozoru niemożliwa do przemierzenia plątanina dróg, ma podobno swoje rozwiązanie. Jak na razie zna je jednak tylko sam artysta.

Po publikacji zdjęcia, Kya7y otrzymała setki próśb o ujawnienie tożsamości swojego taty. Autor labiryntu pragnie jednak pozostać anonimowy. Jedynym potwierdzonym faktem na jego temat jest to, iż na co dzień pracuje na uniwersytecie jako…dozorca.

tajemniczy labirynt - narysowanie go zajęło 7 lat tajemniczy labirynt - narysowanie go zajęło 7 lat tajemniczy labirynt - narysowanie go zajęło 7 lat

Historia tajemniczego labiryntu poruszyła wiele osób do tego stopnia, że Kya7y otrzymała niezliczoną ilość próśb o udostępnienie im kopii rysunku.

Jeśli również macie ochotę spróbować odnaleźć drogę w plątaninie dróg, możecie kupić całą mapę TUTAJ za 40 dolarów.

http://shop.spoon-tamago.com/products/papas-maze

fot.: Spoon&Tamago shop


Tagi: ,
W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *