Mistrz tatuażu Scott Campbell wytatuował 25 osób…efekty mogli zobaczyć dopiero na końcu!

2 grudnia 2015, by , Dodaj komentarz

W dniach 12-15 listopada, w nowojorskiej galerii Milk Gallery, gwiazda sztuki tatuażu Scott Campbell wytatuował 25 ochotników. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że efekty mogli zobaczyć dopiero po fakcie, a komunikacja z mistrzem była zupełnie niemożliwa – pomiędzy ochotnikiem, a wykonawcą była ściana, a obie osoby mogły zobaczyć się dopiero po tym, jak mistrz dokonał dzieła. Podjęcie takiego ryzyka nie odstraszyło 25 śmiałków, którzy zostali wyłonieni w drodze losowania, z dużo większej puli ochotników.
scottcampbell1 scottcampbell3

Projekt ‚Whole Glory’ powstały we współpracy artysty z Milk Gallery, zrodził się z pragnienia Scotta Campbella by odseparować sztukę od ludzi, na których jest ona wykonywana. Pomimo tego, że w życiu prywatnym lubi obcować z ludźmi, w pracy marzył o tym by chociaż raz móc skoncentrować się na samym tatuażu, a nie osobie, której tatuaż aktualnie robi. Ściana ustawiona w galerii oddzieliła Scotta od 25 ochotników gotowych bezinteresownie zaoferować swoje przedramię dla dobra sztuki.
scottcampbell4 scottcampbell6

Dzięki temu doświadczeniu, Scott Campbell zyskał okazję zyskania świeżego spojrzenia na swoją sztukę i oddestylowania jej od ‚rzemieślniczej’ strony zawodu, który wykonuje. 25 ochotników wyszło z galerii z nowymi tatuażami i..szerokimi uśmiechami na twarzy.
scottcampbell5 scottcampbell2


W kategorii:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *